طراحی سایت شرکتی

 طراحی سایت شرکتی برای معرفی موسسه یا شرکت یکی از اقدامات مهم است که باید مد نظر قرار داد . با طراحی سایت می توان به معرفی شرکت پرداخت و نمونه کالاها و خدمات را در معرض نمایش قرار داد.
طراحی سایت شرکتی از اهمیت زیادی برخوردار است و یکی از ملزومات هر شرکتی می باشد، طوری که در فضای رقابتی شرکت ها نقطه مثبتی محسوب می شود. طراحی سایت شرکتی سبب می شود با مشتریان خود ارتباط راحت تری داشته و به نوعی بازاریابی اینترنتی داشته باشید. این امکان برای تان فراهم می شود که در سایت شرکت، محصولات خود را قرار دهید و کاربر به راحتی با جزئیات محصول چون عکس، قیمت، کاربرد و … آشنا شود و بدین ترتیب بدون هیچ محدودیتی افراد زیادی از آن بازدید کنند.

Untitled 11 min

اهمیت طراحی سایت شرکتی چیست؟

سایت شرکتی یکی از بهترین راه های معرفی موسسه و خدمات خود در بازار و مشتریان خود می باشد . صاحب های موسسات و شرکت ها پس از ثبت شرکت و دریافت مجوزهای لازم ، نیاز به معرفی خود و خدماتشان به امور مردم را دارند که بهترین روش روش از نظر ما طراحی سایت شرکتی و تبلیغ آن و شرکت خود می باشد. طراحی سایت شرکتی یکی از بهترین و جامع‌ترین روش‌ها برای دیده شدن بوده و می باشد.

فقط نکته اینجاست هر سایتی نمی توان در کسب کار شما پیشرفتی ایجاد کند ، طراحی سایت شرکتی باید دارای ویژگی های به خصوصی باشد که افراد با دیدن سایت شما ، جذب خدمات شما گردد ، بزرگترین ویژگی یک سایت خوب سادگی و سهولت آن برای افراد است که خدمات شما را به مشتریانتان به سادگی به نمایش بگذارد . آژانس تبلیغاتی دروازه هنر این را به خوبی میداند و در تمامی زمینه های تبلیغاتی و برندینگ راهنما و پشتیبان شما می باشد ، که یکی از آن ها طراحی و پشتیبانی سایت شما است.

هزینه و تعرفه طراحی و ساخت سایت شرکتی

در زیر سه پلن اولیه ساخت و طراحی وب ارائه شده است. البته این پلن های طراحی وب سایت ویژه سایت های شرکتی و خبری و موسسات می باشد که 3 پلن ها خدمات شما را به مشتریانتان به خوبی معرفی و ارائه می دهند و تنها تفاوت آن ها نوع طراحی و برنامه نویسی آنها می باشد که پلن اول و دوم طراحی سایت شرکتی وردپرس و پلن سوم با برنامه نوسی asp.net نوشته شده که طراحی پلن های دوم و سوم اختصاصی بوده و قالب شما اختصاصی و نسبت به شرکت و سلیقه شما طراحی خواهد شد.

تخصص شرکت دروازه هنر طراحی سایت ارزان و با کیفیت می باشد. بزرگترین افتخار ما پشتیبانی است که برای سایت های شما ارائه می دهیم که بیشتر شرکت های طراحی سایت در این زمینه بسیار ضعیف عمل می کنند که مجموعه ما با درک این ضعف و از بابت جلب حداکثری رضایت مندی مشتریان خود عملیات نگهداری وب سایت را در بالاترین حد ممکن ارائه می نماید. در آژانس تبلیغاتی دروازه هنر هزینه هاست و دامین مجزا می باشد ، دلیل آن هم شرکت های طراحی سایت اکثرا برای افزایش سود دهی خود ، هاست ضعیفی را برای سایت های شما تهیه می کنند که همین مورد باعث می شود سرعت سایت شما پایین باشد و سئو سایت شما بهبود پیدا نکند اما در شرکت دروازه هنر انتخاب هاست و دامین را بر عهده شما قرار دادیم که میزان سرعت و حجم هاست خود را ، خودتان انتخاب کنید.

امکانات و ویژگیهای پلن 1
پلن اقتصادی شرکتی
999.000
تومان
طراحی قالب اختصاصی
طراحی توسط وردپرس
پشتيبانی فنی و امنیت سایت
آموزش مدیریت سایت
امکان توسعه و اضافه کردن امکانات جدید
مقالات (وبلاگ)
درباره ما
تماس با
فعال سازی رایگان (SSL (https
پشتیبان گیری خودکار
طرح ریسپانسیو
جستجوی محتوای سایت
نقشه گوگل
قابلیت ایجاد ایمیل اختصاصی
فرم نظرات
پیشنهادی
امکانات و ویژگیهای پلن 2
پلن ویژه شرکتی
1،800،000
تومان
طراحی قالب اختصاصی
طراحی توسط وردپرس
پشتيبانی فنی و امنیت سایت
آموزش مدیریت سایت
امکان توسعه و اضافه کردن امکانات جدید
مقالات (وبلاگ)
درباره ما
تماس با
فعال سازی رایگان (SSL (https
پشتیبان گیری خودکار
طرح ریسپانسیو
جستجوی محتوای سایت
نقشه گوگل
قابلیت ایجاد ایمیل اختصاصی
فرم نظرات
امکانات و ویژگیهای پلن 3
پلن اختصاصی شرکتی
6،500،000
تومان
طراحی قالب اختصاصی
طراحی توسط asp.net
پشتيبانی فنی و امنیت سایت
آموزش مدیریت سایت
امکان توسعه و اضافه کردن امکانات جدید
مقالات (وبلاگ)
درباره ما
تماس با
فعال سازی رایگان (SSL (https
پشتیبان گیری خودکار
طرح ریسپانسیو
جستجوی محتوای سایت
نقشه گوگل
قابلیت ایجاد ایمیل اختصاصی
فرم نظرات

لیست قیمت دامنه ها

هزینه ها به صورت سالانه می باشد

 • دامنه IR. 15,000 تومان
 • دامنه COM. 289,000 تومان

هاست آسیاتک برای سایت های با بازدید پایین

64 گیگ رم – سرعت 1 گیگ در ثانیه – پهنای باند نامحدود

 • هاست 1GB 377,000 تومان

  مناسب برای سایت های شرکتی و خبری

 • هاست 2GB 444,000 تومان

  مناسب برای سایت های دارای گالری و مطالب انبوه​

 • هاست 5GB 651,000 تومان

  مناسب برای سایت های دانلودی

هاست پرسرعت برای سایت های با بازدید متوسط

128 گیگ رم – سرعت 10 گیگ در ثانیه – پهنای باند نامحدود

 • هاست 1GB 733,000 تومان

  مناسب برای سایت های شرکتی و فروشگاهی

 • هاست 2GB 878,000 تومان

  مناسب برای سایت هایی با مطالب انبوه

 • هاست 5GB 1,248,000 تومان

  مناسب برای سایت های دارای گالری و مطالب انبوه

 • هاست 10GB 1,840,000 تومان

  مناسب برای سایت های دانلودی و حجم آپلود بالا

هاست ابری برای سایت های با بازدید بالا

256 گیگ رم – سرعت 10 گیگ در ثانیه – پهنای باند نامحدود

 • هاست 1GB 993,000 تومان

  مناسب برای سایت های شرکتی و فروشگاهی

 • هاست 2GB 1,279,000 تومان

  مناسب برای سایت هایی با مطالب انبوه

 • هاست 5GB 1,825,000 تومان

  مناسب برای سایت های دارای گالری و مطالب انبوه

 • هاست 10GB 2,823,000 تومان

  مناسب برای سایت های دانلودی و حجم آپلود بالا

امکانات طراحی سایت شرکتی چیست؟

سایت های شرکتی دارای امکانات زیادی می باشد اما بارزترین آن ها می توان موارد زیر باشد:

 • معرفی محصولات, خدمات، پروژه‌ها و تعرفه‌ها :

سایت شرکتی ابزاری است که به وسیله آن قادر خواهید بود اعتبار کسب و کار خود را افزایش دهید و مشتری های بالقوه ای را جذب محصولات و خدمات شرکت خود نمایید طوری که به مشتری دائمی تبدیل شوند. با داشتن سایت ، مشتری در هر ساعتی از شبانه روز قادر است اطلاعات و محصولات شرکت را بررسی کند چیزی که به شکل حضوری با محدودیت و سختی هایی همراه است. در دسترس بودن این اطلاعات و محصولات اعتماد مشتری را افزایش می دهد و موجب بالا رفتن اعتبار شرکت خواهد شد.

 • پشتیبانی :

در سایت های شرکتی می توان از خدماتی همچون خدمات گارانتی ، استعلام ، پشتیبانی خدمات و محصولات خود و … بهره گرفت و از طریق پشتیبانی محصولات و خدمات خود اعتبار کسب و کار خود را تقویت کنید.

 • مقالات:

به جرات میتوان گفت یکی از فاکتور های مهم در سئو محتوا سایت ، مقالات می باشد و در صورتی که شما در سایت خود قسمتی برای مقالات در نظر نگرفته باشید بخش بزرگی را برای ارائه محتوا از دست خواهید داد ، هرچند محتواهای دیگری که در وب سایت استفاده میکنید قطعا کاربردی خواهند بود اما وجود بخش مقالات کمک بسیار شایانی به شما در ارائه محتوا خواهد کرد و از طرفی باعث بازگشت کاربران به وب سایت میشود. شرکت ها و کسب و کارهایی که معتقد به وجود بخش مقالات در سایت هستند معمولا افرادی را استخدام میکنند و به طور مرتب و عموما با بازه زمانی مشخصی مقالات وب سایت خود را با مطالب مرتبط بروز میکنند.

 • صفحه درباره ما :

“صفحه درباره ما” درواقع یک صفحه کوچک اما بسیار پر اهمیت است که ماهیت شرکت شما را نمایش دهد. صفحه درباره ما ، یکی از پر طرفدارترین بخش های وب سایت تان می باشد. وب سایت های زیادی وجود دارد که به این قسمت، توجه لازم نمی کنند و از این رو، مخاطبین نمی توانند به این صفحه جذب شده و تصویر درستی از تجارت را در ذهن خود بسازند. درباره ما شامل توضیحاتی مفصل از شرکت، مدیران، صاحبان آن، سابقه ای از آن سازمان، خدمات و محصولات، و حتی آدرس و شماره تماس شرکت است. عموما بازدیدکنندگان سایت برای آشنایی با شما حتما سری به صفحه “درباره ما” خواهند زد. اما نکته ای که حائز اهمیت است این است که درباره ما صرفا معرفی شرکت نیست بلکه باید محتوی جملاتی باشد که بازدید کننده به شما اعتماد پیدا کند و باصطلاح جذب شود و در نتیجه به کاربر تبدیل شود. هدف از گنجاندن این صفحه در طراحی سایت معرفی ای است که سبب آشنایی بازدیدکننده با شرکت و سازمان شما خواهد شد به طوری که علاوه بر این آشنایی حس اعتماد نیز نسبت به کسب و کار شما پیدا کند.

 • ارتباط با شما :

در طراحی سایت صفحه “تماس با ما” همانند صفحه درباره شرکت، از اهمیت بسیاری برخوردار است. در حقیقت صفحه تماس با ما می تواند مهم ترین صفحه یک وب سایت باشد. اهمیت اطلاعات ارتباطی به قدری است که حتی اگر تمامی صفحات و قسمت های سایت، شما را به رسیدن به اهداف کمک کنند، ولی اطلاعات ارتباطی، ناقص باشد و کاربران قادر نباشند با شما ارتباط برقرار کنند، شما تمام اعتبارات خود را از دست خواهید داد. صفحه تماس با ما شامل اطلاعاتی همچون : شماره تماس ثابت شرکت ، شماره همراه ، آدرس و لوکیشن و آدرس شبکه های اجتماعی شما و ابزاری برای ارتباط و ارسال پیام برای شما می باشد.

مراحل طراحی سایت شما

ایده

ارائه یک ایده اولیه برای وب سایت شما

شروع و هدف

طراحی و برنامه نویسی

تحویل

تحویل به صورت آزمایشی و عیب یابی

جمع بندی

جمع بندی و تحویل وب سایت